+90 (212) 442 23 31
GÜMRÜK MÜŞAVİRLİĞİ LTD. ŞTİ.

"Tüm Gümrük İşlemlerinizde

Doğru Adres"

Haberler

  • Web sitemize hoşgeldiniz...
  • Tezer Gümrük Müşavirliği olarak yeni adresimizde faaliyetteyiz...
 

Belgelerimiz

Vekalet örneği,
gerekli evraklar...
 
 

Detay

 

Tezer Group

Adres Kocasinan Cad.
Kaman İş Mrk. No:1 K:3
34188 Şirinevler
Bahçelievler / İSTANBUL
Tel 0212 442 23 31
Fax  0212 442 23 32
E-Mail info@tezergroup.com
 

Hizmetlerimiz - Gümrük Müşavirliği

Gümrük Kanunu, İthalat, İhracat,Standardizasyon, Dahilde, Hariçte İşleme rejimleri ile Yatırım teşvik, Serbest Bölge, Kambiyo Mevzuatları doğrultusunda Gümrükleme hizmetleri (Gümrük Kanunundaki bütün rejimlere göre) yerine getirmek

 

İthalat

  • Müşteri temsilcilerimiz,müşterilirimizin taleplerini karşılayacak sistemde çalışırlar. Her zaman ulaşılabilir şekilde hizmet verirler.
  • Müşterinin ithalat işlemlerini bildirilen yükleme ihbarına göre, yüklendiği andan itibaren, TC gümrüklerine varışından sonra firmaya teslimine kadar takip eder, sonuçlandırır. Tüm kanun ve tüzüklere göre işlemler sonuçlandırılır. Lease line bağlantı sayesinde ofisten işlemleriniz tescil edilir. İthalat işlemine ait evraklar eksiksiz tesliminden itibaren, 24 saat içinde sonuçlandırılır.
  • TSE, Gıda Kontrol Analizleri, Tarım il müd. ve diğer kurumların ön izin ve kontrolü gereken ürün hariçtir, fakat bunlar da en hızlı şekilde tamamlanır.

 

İhracat

Müşteri temsilcilerimiz, müşterilerimizin taleplerini karşılayacak sistemde çalışırlar. Her zaman ulaşılabilir şekilde hizmet verirler. Müşterinin ihracat işlemlerini bildirilen yükleme ihbarına göre, yüklendiği andan itibaren, TC gümrüklerini terk etmesine kadar takip eder, bilgilendirir. Tüm kanun ve tüzüklere göre işlemler sonuçlandırılır. Lease line bağlantı sayesinde ofisten işlemleriniz tescil edilir. Evrakların eksiksiz tesliminden itibaren (nakliyeci tarafından da sorun yoksa, özel izin ve kontrole tabi olmayan ürün için) 24 saat içinde sonuçlandırılır.